Naposledy to byla hra Dohazovač, ve které hraje s Kateřinou Brožovou (41).

„Museli jsme minulý týden zrušit představení Dohazovače. Vím, že Aleš je v nemocnici a že už prodělal nějaký zákrok. Stěžoval si, že ho bolí uši, víc ale o jeho nemoci nevím,“ řekla Blesku herečka Kateřina Brožová. „Zatím se odložila představení na měsíc. Snad v listopadu už budeme hrát. Ale zatím nikdo přesně neví, jak dlouho bude Aleš v nemocnici,“ přiznala Brožová. Podle informací Blesku, je Procházkův stav velmi vážný.

„Nejdřív to vypadalo na zánět vnitřního ucha. Teď se snad ukázalo, že by měl mít krevní sraženinu v místech, kde má centrum rovnováhy. Není se v současnosti schopen udržet na nohou. Lékaři si s tím moc nevědí rady. Je to velmi vážné a vůbec se to zatím nelepší,“ prozradil Blesku zdroj přímo z okolí nemocného herce. „Doktoři jsou velmi na pozoru, protože jeho stav je opravdu vážný a podobné onemocnění může skončit i smrtí,“ dodal zdroj.

Procházka v seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje partnera postavy Michaely Dolinové. Kromě toho patří mezi nejobsazovanější dabingové herce.