Obsazení muzikálu Děti ráje konečně nabývá definitivní podobu. Projekt, kvůli kterému se vedou spory mezi producenty a autory hudby, zvláště pak Michalem Davidem, se rozjede v polovině srpna, kdy začínají zkoušky. Nečekanou posilou týmu se stal Lukáš Vaculík, který na jevišti stane společně s autorem libreta Sagvanem Tofim. „S Lukášem si producenti Viktor Mráz a Michal Běloušek definitivně plácli ve středu,“ prozradila Blesku mluvčí Dětí ráje Kristýna Horáčková. „Oba se velmi těší, že spolu budou po letech zase pracovat,“ dodala.

Fotogalerie
3 fotografie

Dalším účinkujícím, jehož jméno již smí být odtajněno, je kolega Lucie Bílé z muzikálu Carmen, svalnatý bývalý člen chlapecké kapely Atack Braňo Polák (36). Naopak syn hudebníka Karla Vágnera, objev roku z Českého slavíka Pepa Vágner, který jako první dorazil na konkurzy, se v Dětech ráje neobjeví. „Sám uvedl, že by to z časových důvodů nezvládl,“ upřesnila Horáčková.

Podle informací z kuloárů je ale problém v tom, že Vágner účinkuje v několika muzikálech konkurenčních divadel Broadway a Hybernia. Jejich šéf Oldřich Lichtenberg spolu s Michalem Davidem a Zdeňkem Bartákem vytáhl proti realizaci Dětí ráje a použití písní obou autorů do boje. Nebyl tudíž nadšen, že jeho »kůň« chce pracovat u konkurence.