K hrozivému pádu, při kterém si herec prorazil lebku, došlo mimo divadlo. V současné chvíli absolvuje herec kompletní lékařská vyšetření a je pod stálým dohledem lékařů.  To potvrdila i hercova manželka  Hana.

Heřmánkovo Divadlo Bez zábradlí muselo narychlo zrušit všechna plánovaná představení. Ruší si i představení, které měl herec mimo Prahu. Podle informací Blesku je manželka Karla Heřmánka Hana z celé události v šoku.

Velký zájem médií o zranění Karla Heřmánka Hanu zaskočil, a tak se posléze snažila stav svého chotě bagatelizovat. "Jde jen o otřes mozku," nechala se slyšet Heřmánková. Jenže zprávy z hercova okolí tak banální diagnózu nepotvrzují. "Ano, k otřesu mozku došlo. Ale to je to z těch méně vážných zranění. Při pádu si pan Heřmánek prorazil lebku a to není opravdu žádná banalita," tvrdí náš zdroj.

Fotogalerie
6 fotografií

V poslední době je to již druhá tragédie, která rodinu známého herce postihla. Před časem totiž v Německu podlehla zákeřné rakovině sestra hercovy manželky Dana Vávrová, představitelka legendární Leontýnky z filmu Ať žijí duchové.

I proto prožívá Hana Heřmánková zranění svého muže velmi silně. "Hanka je hrozně citlivá. Smrt její sestry pro ní byla strašná rána. A když si teď představila, že by měla ještě přijít o Karla, se kterým má tři malé děti, tak toho prostě na ní bylo moc," říká rodinný přítel Heřmánkových.

Ředitel Divadla Bez zábradlí Karel Heřmánek je jedním z nejpopulárnějších českých herců. Známý je z filmů Fešák Hubert, Smrt krásných srnců, Anděl s ďáblem v těle, Dobré světlo či Krakonoš a lyžníci. Divadlo Bez zábradlí založil v 90. letech a velice brzy se z něj stalo jedno z nejpopulárnějších a nejnavštěvovanějších pražských divadel.