Do semifinále postupují:
R.A.K. Beroun - dětský taneční soubor z Berouna vystoupil se dvěma představeními, zabodoval s předvedením "Nekonečného příběhu"
Duo Ogor Wow - pár akrobatů ze Zlína předvedl svou pomalou akrobatickou show, verdikt o postupu si vyslechlo i jejich malé miminko
Viktor Savenko a Eliška Součková - dědeček se svou vnučkou z Prahy předvedli Holku modrookou
Merci - romský soubor ukázal svůj temperament a postoupil
Shadow Quartet - smyčcové seskupení zaujalo svým mixem klasické smyčcové hudby a moderny
René Richter zvaný Golem - neuvěřitelný silák unese v zubech i ženu
Matúš Pišný - tanečník nadchl porotu robotancem, ta ho pasuje na velikého favorita, ne-li absolutního vítěze soutěže
Hybric Crew - dva tanečníci moderního stylu electric boogie, při kterém předvedli své robotické pohyby
Mr. PopP - robotický tanečník dle slov Leoše Mareše postupem do semifinále přepsal svůj osud
Martin Hauk - letecký modelář s tančícím letadlem se bude muset v semifinále pořádně snažit, aby jeho představení vypadalo efektivně i v přímém přenosu
Čarovné Ostrohy - folklorní skupina z Bratislavy se pokusila o modernizaci klasického tance plastovými lahvemi, porotu tímto příliš nenadchli, ale přesto postoupili
Free Voices - zpěváci z Košic, kteří hlasem napodobují i hudební nástroje, postupují
Petr a Antonín Špatina - předvedl hru na skleničky a porotu přesvědčil
Anna Maria Mitrová - mladá břišní tanečnice měla velikou konkurenci, a proto při postupu nešetřila slzami štěstí
Miroslav Pokorný - prolezl tenisovou raketou až do semifinále, kde, jak z žertu řekl, proleze klíčovou dírkou
Sabrosura - bratislavská taneční skupina sexy dívek svou krásou a tancem obohatí i semifinále
Jiří Dočkal - imitátor zvířat taktéž porotu přesvědčil a uvidíme ho v přímém přenosuMagic Alex - kouzelník z Jablonce nad Nisou nám ještě svou magii ukáže
Adam Jarchovský a Václav Jelínek - duo showmanů si již připravuje nové číslo na semifinále
Flat Land Show - s dechberoucí show na jízdních kolech porazili velice silnou konkurenci
Show Expres Dance Company - tanečníci a akrobaté z Bratislavy
Alena Smolíková - psí cvičitelka si se svou fenkou na televizních obrazovkách zatančí znovu
Revmatici - akrobaté označující svůj styl jako retro
Gitanas - dívčí pěvecké duo z Nových Zámků
Rapiďáci - mladá karatistická skupina se popere se svými soupeři v semifinále
Oldřich "PUPA" Hurych - pelhřimovský šašek svým humorem přesvědčil o svém talentu
Marimba - bubenická show na netradiční nástroje uspěla
Gabriela Vodrážková - komička si při šokující show oholila hlavu, uvidíme, co předvede příště
Patricia Janečková - dvanáctiletou operní zpěvačku poslal Zdeněk Troška do semifinále
Iveta Hejduková - operní zpěvačka z Liberce taktéž předvede, co umí naživo před kamerami
Matej Benda - pěvec z Nitry je dalším soutěžícím, který se pokusí zabodovat svým operním hlasem
Johny Týpek a Tiny Beat - hiphopová skupina z Prahy předvedla beatbox neboli rytmicko-melodickou hru ústy
Lenka Pietrová - básnířka na invalidním vozíku zaujala svým životním osudem a citlivou básní, při postupu nevěřila vlastním uším a neskrývala dojetí
David Dostál - malý "Michael Jackson" při castingu seděl na invalidním vozíčku, Paľo Haberu překvapil svým odhodláním. David stál již na vlastních nohou s pomocí berlí a slíbil, že se pokusí příště již běhat!
Two Voices - duo zpěvaček z Prahy zaujalo svou vtipnou verzí klasiky a postoupilo
Jan Weber - kouzelník s tzv. footbagem neskončil a ještě své umění ukáže
Originál Berousek (muži) - akrobaté z Prahy předvedli skákací show
Originál Berousek (ženy) - jejich představení s šálami taktéž zabodovalo
Rudy Harden - žonglér z Prahy
Dat s da Show - showmana s basketbalovými míči z Košic sledovali všichni s otevřenou pusou, v semifinále tomu nebude jinak
Vanesa Kokyová - mladá zpěvačka se bude také pokoušet o přízeň diváků v semifinále
Magnetická Lady - žena, která udrží na těle kov, k sobě možná přitáhne i kov nejcennější
Precioso - mladé mažoretky z Blatné vybrala mezi konkurencí samotná Alena Šeredová
Dixie - další skupinu mažoretek, tentokrát z Havířova, jsme neviděli naposledy
Peter Ondria - imitátor Louise Armstronga z Prešova převálcoval ostatní imitátory známých zpěváků, i přes jeho malou výšku ho díky monumentálnímu hlasu v semifinále nepřehlédnete
Rinceoiri - taneční soubor z Prahy předvedl perfektně irský tanec a Leoš Mareš má chuť s nimi zaletět do Irska na pivo a whisky
Dance 2 XS - pražský taneční soubor zaujal svým netradičním pojetím moderního tance a extravagantními kostýmy
Freak show - další pražská skupina tančící v moderních rytmech se posouvá do semifinále
SDA Superhrdinovia - bratislavský taneční soubor uspěl s pompézní hiphopovou show
Adam Kmenta - jedenáctiletý imitátor Michaela Jacksona porazil svého konkurenta hlavně díky perfektně zvládnutým pohybům zesnulého krále popu
Ochko - patnáctiletá tanečnice předvedla tradiční mongolský tanec a svým postupem udělala radost nejen sobě ale hlavně matce
Get Explode - taneční skupina z Čataje předvede explozivní show v semifináleMiloš Malý - další kouzelník, tentokrát z Náchoda dostane, možnost znovu okouzlit diváky
One Way - kapela z Nymburka suverénně míří dál
Matej Brzica - talentovaný kluk, který zná zpaměti jízdní řády, byl ze svého postupu velice překvapený a ze srdce se z něj radoval
Jana Kepková - osmiletá dívka z Prahy předvedla vlastní vtipnou píseň a porotě za postup roztomile poděkovala, že to prý ani nemuselo být
Zuzana Poláková - třináctiletá zpěvačka z Bratislavy si myslela, že si z ní Paľo Habera střílí, když jí oznamoval její postup do semifinále
JNS Cheerleaders - pražská taneční skupina specializující se na akrobatická čísla již dává na radu Zdeňka Trošky a cvičí nové číslo do semifinále
Nine Taps - taneční dívčí skupina z Brna, která vyhrála mistrovství republiky, předvedla stepové číslo a převálcovala svou mužskou, taktéž profesionální, konkurenci
Lukáš a Noemi - dvanáctiletý taneční pár z Lučence předvedl klasické taneční číslo
Tomáš Ringel - o pěveckém talentu devítiletého hocha z Kutné Hory prý nevěděli ani jeho rodiče, teď jde do semifinále
Dominik Turza - tanečník v masce Smrtky pokračuje dál! Leoš Mareš vše komentoval: "Smrt postupuje!"
Petr Dopita - hráč na pilu, zaplní melancholickými tóny i semifinálové klání
Tobiáš Košír - jedenáctiletý kluk z Brna se již chystal na zápornou odpověď poroty, ta ale jeho umění stepu ocenila
Erika Dance - taneční skupina z Bratislavy předvedla scénický tanec na motivy Smetanovy Vltavy
TS Rytmus - olomoucký dívčí taneční soubor si náhodou vybral stejnou předlohu jako Erika Dance, ale vše pojala trošku odlišně, neméně kvalitně
Mirákl - taneční soubor z hlavního města Prahy zatančil a sehrál menší divadlo na motiv oblíbeného kresleného seriálu Flinstonovi
Václav Lebeda - sedmnáctiletý zpěvák z Kopřivnice se pokoušel o štěstí již v SuperStar, nyní jde do semifinále Talentmanie
Dominika Puterová - čtrnáctiletá zpěvačka z Bratislavy zaujala zvláště svojí atraktivitou
Jan Drzewiecki - jedenačtyřicetiletý zpěvák a kytarista z Kežmaroku zapěl francouzsky a postoupil dál
Petr Kozák - fakír předvedl démonickou show, když si lehl na střepy a hřebíky, poté si za dohledu hasiče zahrával s ohněm
Gesto - taneční skupina ze Zvolenu, která funguje jen čtyři měsíce, vyhrála v tvrdé konkurenci minisoutěž breakdancových seskupení