Manželé Špinarovi jsou spolu už přes 20 let. Seznámili se v práci a pak všechno nabralo rychlý spád. Svatba, dítě, druhé dítě… Až jich je nakonec dohromady osm!

Všichni společně žijí v domě, který si jako ruinu koupili před patnácti lety. Společnými silami dům čtyři roky rekonstruovali a výsledkem je současný stav. Navíc neměli sílu, čas ani peníze. Pan Jiří pracuje v marketingu, paní Veronika se stará o děti a pracuje v obchodním oddělení.

Dům koupili vlastně náhodou před patnácti lety. Je to staré stavení, které čtyři roky dávali dohromady. S vnitřním vybavením jim hodně pomáhal bratr paní Veroniky, který je truhlář. Vyrobil jim třeba kuchyň a postel na míru. Děti mají dva pokojíčky. V jednom je Sára a Anna Marie a ve druhém Kryštof, Karolína, Honza a Matyáš.

Video
délka: 01:14
360p

Jak se staví sen: Velká proměna pro rodinu s šesti dětmi TV Prima

Rodiče spí na posteli zavěšené v místnosti, která slouží jako obývák, kuchyň, jídelna a zároveň pracovna. Sami nemají nějaký vyhraněný styl. Preferují přírodní materiály. Zachovat ale chtějí zavěšenou postel, kterou pro ně vyrobil bratr Veroniky. Pan Špinar by rád pracovní koutek.

Video
délka: 01:48
360p

Jak se staví sen: Velká proměna pro rodinu s šesti dětmi TV Prima

Kromě stylově předělané místnosti čekalo na Špinarovi chytré vybavení domácnosti od společnosti O2. Díky nové televizi a set-top-boxu s přístupy k digitální O2 TV mohou sledovat oblíbené pořady až na čtyřech zařízeních. Dalším překvapením byl pro Špinarovi Internet HD a designový O2 Smart Box, který šíří Wi-Fi i na zahradu, kde rodina obvykle tráví celé léto. Kromě toho si mohou vyzkoušet i chytré kouřové čidlo, které oznámí jakýkoliv náznak požáru. Chytré telefony a tablety, které rodina dostala, byly pomyslnou třešničkou na dortu a potěšily hlavně děti.

Premiéru dalšího dílu „Jak se staví sen – extra“ uvidíte v pondělí 19. března ve 21.30 na Primě.

Fotogalerie
20 fotografií